Mothercare’da; 0-8 yaş arası çocuklar ve bebekler için, ulaşılabilir fiyatlarla şık, kaliteli ve pratik ürünler sunuyor. Bol çeşitli, yepyeni ve heyecan verici modellerle 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda minikler için hem şık hem de kullanışlı tasarımlar bir arada yer alıyor.

Kız bebekler için tasarlanan EASY GOING ve kız çocuklar için tasarlanan LAID BACK koleksiyonları, gökkuşağı renkleriyle sportif motiflerin birleştiği eğlenceli bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak kız bebekler için tasarlanan LET’S FLY AWAY ve kız çocuklar için tasarlanan COME FLY WITH ME koleksiyonları, seyahatin bir lüks ve ayrıcalık olduğu yılları anımsatan çizgileri barındırıyor. Eski fotoğraflar, kartpostallar ve klasik stiller koleksiyonu tamamlayıcı öğeler olarak yerlerini alıyorlar.

Kız bebekler ve kız çocuklar için tasarlanan koleksiyon, eskitilmiş çiçek desenleri ve yama teknikleri ile ön plana çıkıyorlar. İşlemeler ve farklı renklerin kullanıldığı dikişler de, koleksiyonların kimliklerini destekliyor. 

Kız bebekler için tasarlanan URBAN BALLERINA ve kız çocuklar için tasarlanan CITY PRINCESS koleksiyonları, neon renkler ve yumuşak pastel tonları barındıran hem spor hem de sabahtan akşama geçiş sağlayabilecek ürünlerden oluşuyor.

Erkek çocuklar için JET SET koleksiyonunda, kırmızı, yeşil, sarı ve mavi tonlar ve sportif ve klasik çizgiler hakim.

Erkek bebek ve çocuklar için yaratılan TEMPO TRIBE koleksiyonu turuncu, kahverengi, yeşil ve mor renklerin hâkim olduğu tribal desenler, hayvan figürleri ve baskılarla bezeli bir bütünlükle sergileniyor.

Erkek çocuk ve bebekler için tasarlanan TROPICAL TRIBE koleksiyonu, sarı, yeşil, mavi renkleri ağırlıklı olarak barındırır. Neon dokunuşlar ve gülen suratlar ile farklılaştırılmış koleksiyonda çok sayıda polo ve bisiklet yaka t-shirt yer alıyor.
Erkek çocuk ve bebekler için tasarlanan SHIPWRECKED koleksiyonunda, eskitilmiş kırmızı, beyaz ve mavi tonlarını dikey çizgilerle birleştiriyor.

Mothercare, 60 ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Adana, Antalya, Mersin, Samsun, Eskişehir, Denizli, Konya ve Kayseri’de toplam 45 mağazası bulunmaktadır

flash